11 czerwca 2019

WROSYSTEM sponsorem klubu!

WROSYSTEM sponsorem klubu!

Grupa WROSYSTEM nowym sponsorem Gedanii 1922
W sobotę w Centrum Sportu i Nauki przy alei Generała Józefa Hallera 201 w obecności mediów oraz zawodników naszego klubu właściciel firmy WROSYSTEM Pan Piotr Wróblewski oraz prezes Gedanii 1922 Władysław Barwiński oficjalnie złożyli podpisy pod umową partnerską.

Grupa WROSYSTEM od 12 lat działa w branży elektrotechnicznej na terenie całej Europy. Jako samodzielny wykonawca oraz podwykonawca z zakresu instalacji elektrotechnicznych prowadzi prace w budownictwie przemysłowym, mieszkaniowym, stoczniowym i użyteczności publicznej.
Dynamiczny rozwój oraz silna pozycja na rynku zostały osiągnięte dzięki konsekwentnej polityce opartej na doświadczonej kadrze.Wysoka jakość usług oraz praca na nowoczesnym sprzęcie spowodowały, że Grupa WROSYSTEM stała się marką rozpoznawalną w Europie Zachodniej.

Wierzymy, że dzięki współpracy WROSYSTEM i Gedanii 1922 będziemy rozwijać się jeszcze szybciej i osiągać wspólne cele.

 

 

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
27 0.040205001831055