7 sierpnia 2019

Jubileusz 97 lecia z Muzeum II Wojny Światowej!

Jubileusz 97 lecia z Muzeum II Wojny Światowej!

Miło nam poinformować, że Partnerem uroczystości 97 rocznicy powstania Gedanii zostało Muzeum II Wojny Światowej. Nasz klub wspólnie z Muzeum II WŚ 17 sierpnia organzuje festyn rodzinny "Sportowe historie łączą pokolenia", w którym to głównym wydarzeniem będzie turniej oldbojów. Swój udział potwierdziły zespoły: Bałtyk Gdynia, Polonia Gdańsk, Jaguar Gdańsk, MRKS Gdańsk, KP Sopot, GKS Kolbudy, Olimpia Elbląg, Wisła Tczew, gospodarze Gedania 1922 Gdańsk oraz reprezentacja Muzeum II Wojny Światowej. Naszych sympatyków, mieszkańców Gdańska zapraszamy 17 siepinia o 9.30! Poza turniejami piłkarskimi oldobjów i dzieci zapewniamy atrakcje dla namłodszych w formie zjeżdżalni wodnej oraz dmuchańców.

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
35 0.13819599151611