11 sierpnia 2019

REMIS NA POCZĄTEK

W pierwszym meczu rozgrywek IV Ligi pomorskiej remisujemy na własnym stadionie ze Stolemem Gniewino 2-2.

Mecz miał dwa oblicza. Do przerwy grę prowadził nasz zespół, czego efektem była bramka Patryka Biesiadzińskiego.

Po przerwie jednak kluczowa dla losów spotkania okazała się sytuacja z 48 minuty. Drugą żółtą kartkę otrzymał Bartosz Zalewski i od tego tego momentu goście przejęli inicjatywę. Szybko wyszli na prowadzenie za sprawą dwóch bramek Mateusza Dampca.

Graliśmy jednak do końca. Efektem tego była bramka Karola Stysia w 86 minucie spotkania, który doprowadził do remisu.

Gedania Gdańsk - Stolem Gniewino 2-2 (1-0).

Bramki dla Gedani: Patryk Biesiadziński oraz Karol Styś.

Gedania: Machola - Malinowski, Pianka, Wiśniewski, Szopiński - Zalewski, Jabłoński (Bławat), Żukowski (Gajewski), Dejk (Michalewski), Biesiadziński - Styś

Kolejne spotkanie rozegramy już w najbliższy czwartek. W 97 rocznicę powstania naszego Klubu zmierzymy się na wyjeżdzie z zespołem Powiśla Dzierzgoń. Początek meczu o godz. 15:00.