9 czerwca 2020

Paweł Szajrych w sztabie szkoleniowym I zespołu!

Paweł Szajrych w sztabie szkoleniowym I zespołu!

Krystian Ryczkowski przedstawił swojego najbliższego współpracownika. Asystentem trenera został Paweł Szajrych. Paweł jest wychowankiem klubu, związany od blisko 20 lat, najpierw jako zawodnik, a następnie trener grup młodzieżowych i seniorskich. Aktualnie pracuje w Szkole Mistrzostwa Sportowego Gedania 1922, a wcześniej przy PZPN (Akademia Młodych Orłów). Zadaniem Pawła Szajrycha, który również koordynuje prace grup młodziezowych w naszym klubie, będzie przygotowanie młodych zawodników z grup juniorskich do gry w I zespole. Powodzenia trenerze!

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
36 0.13492703437805