16 czerwca 2020

Gedania 1922 z największą liczbą drużyn piłkarskich na Pomorzu!

Gedania 1922 z największą liczbą drużyn piłkarskich na Pomorzu!

Gedania 1922 zgłosiła do rozgrywek młodziezowych ligowych i turniejowych w sezonie 2020/21 największą liczbę drużyn z wszystkich klubów województwa pomorskiego! Łącznie aż 24 zespoły od Juniora Starszego do Skrzata będzie rywalizowało w rozgrywkach w ramach Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Trzymamy kciuki za naszych zawodników, wierzymy w ich sportowy rozwój niezaleznie od zwycięstw czy porażek rozgrywanych meczów, spadków czy awansów na koniec sezonu. Bo każde zwycięstwo i każda porażka u młodego sportowca ma byc jedynie nauką, a kolejny mecz po prostu okazją, aby zagrać lepiej!

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
36 0.14293885231018