11 września 2020

Wda Lipusz - Gedania Gdańsk

Zapowiedź meczu

Wda Lipusz - Gedania Gdańsk

I zespół Gedanii Gdańsk najbliższe starcie rozegra na wyjeździe. Naszym rywalem będzie Wda Lipusz.

W minionym sezonie rozgrywkowym oba zespoły zagrały ze sobą tylko jeden mecz – ze względu na wybuch epidemii koronawirusa i wprowadzone obostrzenia, które skutkowały odwołaniem rozgrywek IV Ligi Pomorskiej. Na wyjeździe nasz klub pokonał wtedy Wdę Lipusz (wynik 1:2).

W bieżącym sezonie Gedania zajmuje 6. lokatę w tabeli, z dorobkiem 12 punktów. Składają się na to trzy zwycięstwa i trzy remisy. Nasz przeciwnik również znajduję się w górnej części tabeli. Obecnie Wda Lipusz znajduje się na 8. pozycji, zdobyła dotychczas 10 punktów – na co składają się trzy zwycięstwa, remis i dwie porażki.

Liczymy na kolejne zwycięstwo Gedanistów, co za tym idzie, utrzymanie passy meczów bez porażki! 

Warto nadmienić, że w parze z solidnymi wynikami ligowymi idzie dobry wynik w klasyfikacji Pro Junior System! Aktualnie nasz klub jest liderem klasyfikacji PJS w IV Lidze w naszym województwie! System ten nagradza za stawianie w lidze na zawodników do 21. roku życia. Przy wyliczaniu punktacji brane są pod uwagę rozegrane, przez młodzieżowców, minuty oraz mecze w pełnym wymiarze czasowym.

Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę, w Lipuszu przy ul. Derdowskiego 7. Start - godzina 12. Zapraszamy do kibicowania Gedanii w meczu wyjazdowym! 

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
35 0.045631885528564