20 grudnia 2020

11 stulecia - środkowi pomocnicy

11 stulecia - środkowi pomocnicy

Przygotowując się do Jubileuszu 100 lecia Gedanii, który odbędzie się w 2022 roku, kontynuujemy wstęp do plebiscytu "11" stulecia. Dzisiaj czas na środkowych pomocników! Kazimierz Iwański, Aleksander Choruży, Zbigniew Tymiński, Roman Józefowicz, Jarosław Antoszków, Rafał Murawski, Marek Ziółkowski, Jarosław Wojdaś, Arkadiusz Derewiecki, Marcin Szymański, Tomasz Broner, Sławomir Dutkiewicz, Paweł Szydłowski, Zbigniew Gonerski, Marcin Łukasiak, Miłosz Lipka-Wszołczyk, Karol Zaniewski czy Michał Sałanowski,  to zapewne niejedyni zawodnicy, którzy grali na tej pozycji w Gedanii. W komentarzach prosimy o wskazywanie innych piłkarzy grających na tej pozycji. Państwa wiedza pozwoli młodszym sympatykom poznać znaczące postaci naszego klubu, a nam pomoże w wyborze odpowienich osób, które otrzymają wyróżnienie podczas Jubileuszu. Na naszym facebooku prosimy o podanie imienia, nazwiska, przybliżonego okresu gry w naszym klubie oraz osiągnięć. Na zdjęciu Rafał Murawski (pierwszy z prawej w dolnym szeregu) - 48 krotny reprezentant Polski, uczestnik Mistrzostw Europy w 2008 i 2012 roku.

Zapraszamy na klubowy facebook do wspólnej zabawy!

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
27 0.048294067382812